X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Tüm Hizmetlerimizde Yıllık Alımlara Özel %15 İndirim!

Nested Sunucu

MODEL
CPU
RAM
DİSK
TRAFİK
ÜCRET
TR Nested 1 (E5-2697 V2)
8 CORE E5-2697 V2 CPU 16 GB DDR-3 240 GB SSD 1 Gbit/s Port Sınırsız Trafik
890 TL / Ay Satın Al
TR Nested 2 (E5-2697 V2)
12 CORE E5-2697 V2 CPU 32 GB DDR-3 320 GB SSD 1 Gbit/s Port Sınırsız Trafik
1.400 TL / Ay Satın Al
TR Nested 3 (E5-2697 V2)
16 CORE E5-2697 V2 CPU 48 GB DDR-3 480 GB SSD 1 Gbit/s Port Sınırsız Trafik
1200 TL / Ay STOK YOK
TR Nested 4 (E5-2697 V2)
24 CORE E5-2697 V2 CPU 64 GB DDR-3 600 GB SSD 1 Gbit/s Port Sınırsız Trafik
1400 TL / Ay STOK YOK
PD Hosting ile Süreklilik & Performans...
Bütün sunucularımızı 7/24 izlemekte ve sorunlara en kısa sürede müdahele etmekteyiz. Bu sayede, sağladığımız %99 uptime garantisinin altına inilmemekte sunucularımız her zaman performanslı şekilde çalışmaktadır. Yüksek performans ve kesintisiz hizmetin keyfini çıkarmak da size kalır.
Müşteri Odaklı

Müşteri odaklı ürün ve iletişim stratejimiz sayesinde en iyi hizmeti alın.

Yıl Boyu Ekonomik

Yıl boyu en ekonomik hosting fiyatları ile maliyetlerinizi düşürün

Gelişmiş AR-GE

Yıl boyu süren Ürün AR-Ge çalışmaları sayesinde her zaman en güncel servisler.

Ücret İadesi

Bizden kaynaklanan durumlarda ücret iadesi sağlıyoruz.

Ücretsiz Servisler

Tüm hizmetlerimizdeki ücretsiz servisler sayesinde ek maliyetlerden kurtulun.

7/24/365 Destek

7/24/365 destek sayesinde dilediğiniz an destek alın.

Her zaman yanınızdayız.

Her zaman destek alabileceğiniz uzman ekibimiz ile karşılaştığınız teknik sorunlarda yardım alabilirsiniz.

Telefon Desteği
Whatsapp Desteği
E-Mail Desteği
Ticket Desteği
Canlı Destek
Sıkça Sorulan Sorular

Nested tanımı itibariyle en popüler bulut servis hizmetlerinden birisidir. Kullanıcılara yönetimli fakat dedicated sunucu gibi kullanım sunan Nested’de kullanıcılar bu bakımdan web uygulamalarını geliştirebilir, test edebilir veya kullanıma sunabilmektedir. Kaynaklar Nested'da Dedicated değildir. Verilen limitler dahilinde kullanım sağlanır. Diğer kullanıcılar ile verileri paylaşmaz. Nested sunucularda istenilen işletim sistemini kurmak mümkündür. Kullanıcılar ayrıca sunucuda root erişimine de sahip olur. Böylece sunucuyu kullanıcının istediği gibi yönetmesi de olanaklıdır. Nested’nin önemli avantajlarından birisi de internete bağlı herhangi bir cihazdan erişiliyor olmasıdır.

Nested ve vps farkları özetlenecek olursa vps kullanıcıları sunucuları üzerine işletim sistemi kurmazlar. Nested kullanıcıları ise sunucuya işletim sistemleri kapsamında daha fazla hâkim olabilir. vps’nin önemli avantajlardan birisi ölçeklendirilebilir olmasıdır. vps için en önemli eksiklik ise özellikle CPU veya bellek gibi kaynakları garanti etme yetkisine sahip olmamasıdır. Aynı zamanda vps için Nested’de olduğu kadar yük dengeleme, izolasyon ve yüksek erişilebilirlik sağlamak da olanaklı değildir.

Nested’de web sitesi barındırılır mı sorusuna kısa olarak evet yanıtı verilebilir. Her şeyden önce Nested sunucular yüksek ve güvenli performans sunan sunuculardır ve bu bakımdan web siteleri için de uygundur. Trafik hızı ve veri işlemesi yüksek olan web siteleri için stabil ve verimli sonuçlar verir.

Nested sunucular temel olarak Xeon sunucular gibi her türden uygulama ve yazılıma uygundur. Bu kapsamda başta web hosting olmak üzere oyun sunucuları, VPN, SMM panel, ters Proxy, özel yazılım ve uygulamalar gibi pek çok yazılım desteklenmektedir. Özellikle yavaşlama sorunu olan web sitelerinin bu sorunu ortadan kaldırmak için Nested sunucular etkili sonuçlar verir.

Nested uyumlu projeler başta web siteleri olmak üzere pek çok uygulama ve yazılımdır. Web sitesi için tercih edilecekse çok yüksek hızlarda sonuç oluşturur. Bunun yanında trafik veya diğer etmenlere bağlı olarak yavaşlama sorunu olan ve yüksek ziyaretçi almakta olan web siteleri için Nested kullanımı olası sorunların önüne geçmek açısından idealdir. İşlemci çekirdek hızının çok yüksek ve verimli olması bakımından aynı anda çoklu işlemlere izin veren serisi, web sitelerinin çok yüksek hızlara ve ziyaretçi sayılarına uyumlu hale gelmesine yardımcı olmaktadır. Sadece sitenin hızı açısından değil aynı zamanda Nested sunucular normal web hostinge göre çok daha detaylı özellikler ve yapılandırma olanakları sunmaktadır. Nested sunucularda php.init, apache ve kernel erişimi türünden özelliklerden de yararlanmanız mümkündür. Aynı zamanda siteye SSL, yazılım veya eklenti kurulumu da normal web hostinglere kıyasla çok daha kolay şekilde kurulabilir. Nested sunucuların paylaşımlı olmaması da güvenliği artırmaktadır.
DESTEK Mİ LAZIM?
CANLI DESTEK
ALAN ADI
HOSTING
SUNUCU
Önemli Bilgiler
Top